Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Racing Extinction 2015 Türkçe Dublaj İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

3.647 views

Racing Extinction 2015 Türkçe Dublaj İzle
720p

2015 ABD, Çin, Hong Kong, Meksika, İngiltere ve Endenozya ortak yapımı olan Racing Extinction izle, galasını 2015 Sundance Film Festivali’nde yapıp, ayrıca bir farklı alanda yarışmıştır. Aksiyon, gerilim, macera ve belgesel türündeki Racing Extinction adlı eserin, yönetmenliğini “Koy” adlı belgesel çalışması ile 2009 yılında oskar kazanan Amerikalı sanatçı Louie Psihoyos üstlenmiştir. Senaryosu Mark Monroe tarafından ele alınan Racing Extinction, bir grup çevre aktivistin nesli tükenmekte olan birçok canlı türü için yapmış olduğu soluk kesici eylemleri ele alıyor. Bu kısacık özetimizden sonra şimdi de 1 değerli ödülü elinde bulunduran yapımın diğer detaylarına değinelim.

Yapımcılığını Olivia Ahnemann ve Fisher Stevens’in üstlenmiş olduğu Racing Extinction adlı eserin, yüksek tempolu müziklerini ise J. Ralph ele alıp icra etmiştir. 1 saat 30 dakika süresi olan yapımın IMDb puanı ise 6,7’dir. Bu sürükleyeci eserde şu isimler Elon Musk, Louie Psihoyos, Jane Goodall, Leilani Münter, Charles Hambleton, Austin Richards, Heather Dawn Rally, Shawn Heinrichs, Dr. Christopher W. Clarck, Travis Threlkel, Joel Sartore ve Paul Hilton yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle