Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Rango Türkçe Dublaj İzle (2011)


IMDB:

Yorum yapılmamış

965 views

Rango Türkçe Dublaj İzle (2011)

Seslendirme kadrosunda Johnny Depp, Isla Fisher ve Alfred Molina’nın yer almış olduğu Rango izle adlı animasyon filmin, yönetmenliğini “Zor Hedef Fare”, “Meksikalı”, “Halka”, “Karayip Korsanları – Siyah İncinin Laneti”, “Fırtınalı Hayatlar”, “Karayip Korsanları-Ölü Adamın Sandığı”, “Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu” ve “Maskeli Süvari” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Gore Verbinski üstlenmiştir. Senaryosu John Logan tarafından kaleme alınan Rango, James Ward, John Logan ve Gore Verbinski’nin yazmış oldukları hikayelerle desteklenmiştir. 1 saat 47 dakika süresi olan macera, komedi, aile ve western türündeki Rango adlı animasyon film, kişilik problemleri yaşayan bir bukalemun’un, korkularına yenik düşmüş ve suyu uzun zamanlardır olmayan bir kasabaya düşünce, kendisini silahşör Rango olarak tanıtması ve sonrasındaki gelişen olayları ele almaktadır.

2011 ABD yapımı olan Rango adlı animasyon film, o dönem birçok festivalde yer alıp 1 oskar heykelciği başta olmak üzere toplamda 46 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 135 milyon dolar olan Rango adlı animasyon film, gişede ise o dönem yaklaşık 246 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılık görevini John B. Carls, Graham King ve Gore Verbinski üçlüsünün üstlenmiş olduğu Rango adlı animasyon filmin, müziklerini ise Hans Zimmer ele alıp icra etmiştr. IMDb’si 7,2 olan yapımın, seslendirme kadrosunda şu isimler Johnny Depp (Rango / Lars), Isla Fisher (Beans), Abigail Breslin (Priscilla), Ned Beatty (Mayor), Alfred Molina (Roadkill), Bill Nighy (Rattlesnake Jake), Stephen Root (Doc / Merrimack / Mr. Snuggles) ve Timothy Olyhant (Sprit of the West) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi