Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Remember – Unutmayın 2015 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.860 views

Remember – Unutmayın 2015 İzle

2015 Kanada ve Almanya ortak yapımı olan Remember hd izle adlı filmin, yönetmenliğini “Exotica”, “Başka Bir Dünya”, “Where The Truth Lies” ve “Kayıp Çocuk” filmlerinden tanıdığımız Mısır asıllı Kanadalı usta sinemacı Atom Egoyan üstlenmiştir. Dünya prömiyerini 2015 Venedik Uluslararası Film Festivali’nde yapan ve aynı etkinlikten 1 değerli ödülle ayrılan Remember adlı eser, Venedik dışında birçok etkinliğe katılarak ödül sayısını 2’ye yükseltmiştir. Senaryosu Benjamin August tarafından kaleme alınan Remember, illerlemiş yaşına rağmen geçmişini bir türlü unutmayan Zev Gutman adlı yaşlı adamın, yaşam öyküsünü ve ailesini katleden kişilerden intikam alışını konu edinmektedir.

Bütçesi 9.6 milyon dolar olan Unutmayın adlı filmin, yapımcılık görevini Ari Lantos ve Robert Lantos üstlenmiş, müziklerini ise Mychael Danna ele almıştır. 1 saat 34 dakika süresi olan dram ve gerilim türündeki Remember adlı eserin, IMDb puanı ise 7,3’dür. Başarılı yönetmen Atom Egoyan’ın oyuncu tercihleri şu isimler Christopher Plummer (Zev Gutman), Dean Norris (John Kurlander), Martin Landau (Max Rosenbaum), Jürgen Prochnow (Rudy Kurlander # 4), Natalie Krill (Holiday Inn Receptionist), Bruno Ganz (Rudy Kurlander # 1) ve Henry Czerny (Charles Gutman) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle