Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Rester Vertical – Dimdik Ayakta İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.939 views

Rester Vertical – Dimdik Ayakta İzle
720p

2016 Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye ödülü için yarışacak olan Staying Vertical izle adlı filmin, senaryosu kaleme alıp yöneten isim “Du Soleil Pour Les Gueux”, “Ce Vieux Reve Qui Bouge”, “Pas De Repos Pour Les Braves” ve “L’inconnu Du Lac” filmlerinden tanıdığımız tecrübeli Fransız sinemacı Alain Guiraudie olmuştur. 1 saat 39 dakika süresi olan dram türündeki Rester Vertical adlı film, oldukça karmaşık duygularla hareket eden ve günden güne dibe vuran yaşamıyla ön plana çıkan Leo adlı gencin, yaşadıklarını konu edinmektedir.

2016 Fransa yapımı olan Dikey Kalan adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Damien Bonnard (Leo), India Hair (Marie), Basile Meilleurat (Yoan), Christian Bouillette (Marcel) ve Laure Calamy (Mirande) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle