Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Ride With The Devil – Şeytanla Yolculuk 1999 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

654 views

Ride With The Devil – Şeytanla Yolculuk 1999 İzle

Galasını 1999 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapan Şeytanla Yolculuk izle adlı filmin, yönetmenliğini “Tui Shou”, “Düğün Yemeği”, “Tatlı Tuzlu”, “Aşk ve Yaşam”, “Buz Fırtınası”, “Kaplan ve Ejderha”, “Hulk”, “Brokeback Dağı”, “Dikkat, Şehvet”, “Özgür Woodstock” ve “Pi’nin Yaşamı” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Tayvan asıllı Amerikalı usta sinemacı Ang Lee üstlenmiştir. Senaryosu James Schamus tarafından ele alınan Ride With The Devil, Daniel Woodrell’in !Woe To Live On’ adlı kitabından uyarlanmıştır. 2 saat 18 dakika süresi olan dram, romantik, savaş ve western türündeki Şeytanla Yolculuk adlı film, Amerikan İç Savaşı sırasında geçen trajik bir öyküyü ele almaktadır.

1999 ABD yapımı olan Ride With The Devil adlı film, o dönem Toronto dışında birçok etkinlikte de boy gösterip 1 değerli ödüle ulaşabilmiştir. Bütçesi 38 milyon dolar olan Şeytanla Yolculuk adlı filmin, yapımcılık görevini Robert F. Colesberry, Ted Hope ve James Schamus üstlenmiş, müziklerini ise Mycheal Danna ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,8 olan Şeytanla Yolculuk adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Tobey Maguire (Jake Roedel), Jeffrey Wright (Daniel Holt), Skeet Ulrich (Jack Bull Chiles), Jewel Klicher (Sue Lee Shelley), Jim Caviezel (Black John), Mark Ruffalo (Alf Bowden), Tom Wilkonson (Orton Brown) ve Jonathan Brandis (Cave Wyatt) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle