Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Riff-Raff – Ayak Takımı 1991 HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

610 views

Riff-Raff – Ayak Takımı 1991 HD İzle

Dünya prömiyerini 1991 Cannes Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 1 değerli ödül ile ayrılan Ayak Takımı izle adlı filmin, yönetmenliğini “Düşen Kadın”, “Kerkenez”, “Family Life”, “Black Jack”, “The Gamekeeper”, “Looks And Smiles”, “Fatherland”, “Gizli Ajanda”, “Raining Stones”, “Ladybird Ladybird”, “Ülke ve Özgürlük”, “Carla’nın Şarkısı”, “Benim Adım Joe”, “Ekmek ve Güller”, “Emekçiler”, “Afili Delikanlı”, “Duygudan da Öte”, “Biletler”, “Özgürlük Rüzgarı”, “İşte Özgür Dünya”, “Hayata Çalım At”, “Meleklerin Payı”, “Özgürlük Dansı” ve “I, Daniel Blake” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İngiliz usta sinemacı Ken Loach üstlenmiştir. Senaryosu Bill Jesse tarafından kaleme alınan Riff-Raff, 80’ler İngiltere’sinde, hapisten yeni çıkarak son derece ilkel koşulların yer aldığı bir inşaatta çalışmaya başlayan İskoç asıllı Stevie adlı gencin, hikayesi ele alınmaktadır.

1991 İngiltere yapımı olan Ayak Takımı adlı film, o dönem Cannes dışında birçok etkinliğe katılarak ödül sayısını 3’e yükseltmiştir. 1 saat 35 dakika süresi olan dram ve komedi türündeki Riff-Raff adlı filmin, yapımcılık görevini Sally Gibbin üstlenmiş, müziklerini ise Stewart Copeland ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,1 olan Ayak Takımı adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Robert Carlyle (Stevie), Emer McCourt (Susan), Jim R. Coleman (Shem), George Moss (Mo), Ricky Tomlinson (Larry), David Finch (Kevin), Richard Belgrave (Kojo) ve Ade Sapara (Fiaman) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle