Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Risttuules – Rüzgarların Arasında 2014 Seyret

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

633 views

Risttuules – Rüzgarların Arasında 2014 Seyret

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, 2014 Estonya yapımı olan Risttuules izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Yönetmenliğini Estonyalı genç sinemacı Martti Helde’nin üstlenmiş olduğu Rüzgarların Arasında adlı film, birçok festivale katılıp toplamda 9 değerli ödül elde etmiştir. Senaryosu Lis Nimik ve Martti Helde ikilisi tarafından kaleme alınan Risttuules, 1941 Haziran’ında Baltık ülkelerindeki evlerinden zorla çıkarılarak Sibirya’ya trenlere bindirilen, yıllarca açlıkla ve zorlu yaşam koşullarıyla baş etmek zorunda kalan binlerce insanın dokunaklı yaşam hikayesi, Erna ve küçük kızının gözünden bizlere aktarılıyor.

Bütçesi 650 bin €uro olan Rüzgarların Arasında adlı eserin, yapımcılık görevini Pille Rünk ve Piret Tibbo-Hudgins üstlenmiş, müziklerini ise Part Uusberg ele alıp icra etmiştir. 1 saat 30 dakika süresi olan dram ve tarih türündeki Rüzgarların Arasında adlı filmin, IMDb puanı ise 7,9’dur. Başarılı genç yönetmen Martti Helde’in ilk uzun metrajlı sinema filmi olan Risttuules’de, şu isimler Laura Peterson (Erna), Tarmo Song (Heldur), Mirt Preegel (Ellide), Inggrid Isotamm (Hermiine) ve Einar Hillep (Chairman of the Kolhkoz / Collective) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle