Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Roger & Me 1989 Full HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.073 views

Roger & Me 1989 Full HD İzle

Dünya prömiyerini 1990 Berlin Uluslararası Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 1 değerli ödül ile ayrılan Roger & Me izle adlı belgesel filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Kanada Selamı”, “The Big One”, “Benim Cici Silahım”, “Fahrenheit 9/11”, “Hasta”, “Captain Mike Across America”, “Kapitalizm: Bir Aşk Hikayesi” ve “Where To Invade Next” belgesel filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İralnda asıllı Amerikalı politik sinemacı Michael Moore olmuştur. 1 saat 31 dakika süresi olan Roger & Me adlı belgesel film, 1986 yılında, Flint şehrinde yaklaşık 35 bin kişinin işsiz kalmasına yol açan karara imza atan General Motors patronu Roger Smith’i hedef alıp, o dönemki zorlu süreçi bizlere aktarmaya çalışmaktadır.

1989 ABD yapımı olan Roger & Me adlı belgesel film, o dönem Berlin dışında da birçok etkinliğe katılarak ödül sayısını 13’e yükseltmiştir. Bütçesi 140 bin dolar olan Roger & Me adlı belgesel film, gişede ise o dönem yaklaşık 7.7 milyon dolar hasılat elde etmiştir. IMDb’si 7,5 olan Roger & Me adlı belgesel filmde, şu isimler Michael Moore, Roger B. Smith, Rhonda Britton, Fred Ross, James Blanchard, James Bond, Pat Boone, Kaye Lani Rae Rafko, Anita Bryant, Karen Edgely, Bob Eubanks, Ben Hammer, Dinona Jackson ve Tom Kay ön plana çıkıp, bizleri aydınlatmaya çalışmışlardır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle