Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Roma’da Aşk Başka – Roma – Fellini’s Roma İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

598 views

Roma’da Aşk Başka – Roma – Fellini’s Roma İzle

Başrollerinde Peter Gonzales Falcon ve Britta Barnes’ın oynamış olduğu Roma’da Aşk Başka 1972 izle adlı filmin, yönetmenliğini “Varyete Işıkları”, “Beyaz Şeyh”, “Aylaklar”, “Sonsuz Sokaklar”, “Kalpazanlar Çetesi”, “Cabiria’nın Geceleri”, “Tatlı Hayat”, “Sekiz Buçuk”, “Ruhların Giulietta’sı”, “Satyricon”, “Amarcord”, “Kazanova”, “Orkestra Provası”, “Kadınlar Kenti”, “Ve Gemi Gidiyor”, “Ginger ve Fred”, “Intervista” ve “Ay’ın Sesi” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Federico Fellini üstlenmiştir. Senaryosu Bernardino Zapponi ve Federico Fellini ikilisi tarafından kaleme alınan Roma, doğup büyüdüğü toprakları büyük bir aşkla ifade etmeye çalışan Fellini’nin gözlemleri, bizlere büyülü bir atmosferde aktarılmaya çalışılmaktadır.

1972 İtalya ve Fransa ortak yapımı olan Roma’da Aşk Başka adlı film, o dönem birçok etkinlikte yer alıp toplamda değerli ödüle layık görülmüştür. 2 saat 8 dakika süresi olan komedi ve dram türündeki Fellini’s Roma adlı filmin, yapımcılık görevini Turi Vasile üstlenmiş, müziklerini ise Nino Rota ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,4 olan Roma’da Aşk Başka adlı kült filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Peter Gonzales Falcon (Fellini, Age 18), Fiona Florence (Dolores / Young Prostitute), Britta Barnes, Pia De Doses (Princes Domitilla), Marne Maitland (guide in the Catacombs), Renato Giovannoli (Cardinal Ottaviani), Elisa Mainardi (Pharmacist’s Wife / Cinema spectator) ve Stefano Mayore (Fellini as a Child) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle