Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Ruanda Oteli Hotel Rwanda 2004 Türkçe İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.667 views

Ruanda Oteli Hotel Rwanda 2004 Türkçe İzle

IMDb top 250 listesinde 166. sırada yerini koruyan Ruanda Soykırımının anlatıldığı Don Cheadle’nin başrol oynadığı Ruanda Oteli Türkçe dublaj izle filmi ile tekrardan karşınızdayız. 2004 yılı İngiltere, İtalya ve Güney Afrika ortak yapımı olan orijinal adı Hotel Rwanda filminin senaryosu Keir Pearson ve Terry George ikilisi tarafından yazılmıştır. 17.000.000 dolarlık bütçe ile çekilen Ruanda Oteli filminin yönetmen koltuğunda “The Shore” kısa filmi ile Oskar ödüllü kazanmış İngiliz sinemacı Terry George oturmaktadır.

Terry George ve A. Kitman Ho tarafından yapımcılığını üstlendikleri 8,2 IMDb puanlı dram, tarih, savaş türündeki Ruanda Oteli bedava izle filminin konusundan kısaca bahsedecek olursak, kendisi bir Hutu olan ve Tutsi bir kadın ile evli olan Paul Rusesabagina (Don Cheadle) Hotel des Mille Collines’in müdürü olarak çalışmaktadır. Katliamın başladığı zaman ailesi ile birlikte Tutsi ve Hutu mültecilerini kurtarmaya çalışır. Ailesini ve mültecileri müdürü olduğu Hotel des Mille Collines’e alarak 1268 kişinin hayatını kurtarmış olur.

Ruanda’da Hutu ve Tutsi gruplarının arasında çıkan 800.000 Tutsi’nin hayatını kaybettiği katliamı konu alan Ruanda Oteli filminin oyuncu kadrosunda Don Cheadle (Paul Rusesabagina), Sophie Okonedo (Tatiana Rusesabagina), Hakeem Kae-Kazim (George Rutaganda), Nick Nolte (Colonel Oliver), Fana Mokoena (General Bizimungu), Antonio David Lyons (Thomas Mirama) ve Leleti Khumalo (Fedens) yer almışlardır. 23 Eylül 2004 tarihinde ülkemizde vizyona girmiş olan 2 saat 1 dakikalık Ruanda Oteli filmini sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri