Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Rüzgarın Hatıraları 2015 Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.241 views

Rüzgarın Hatıraları 2015 Filmi İzle

Dünya prömiyerini 2015 Montreal Dünya Film Festivali’nde yapan ve ayrıca bu etkinlikte bir farklı dalda yarışan Rüzgarın Hatıraları izle adlı eserin, yönetmen koltuğuna “Sonbahar” ve “Gelecek Uzun Sürer” filmlerinden tanıdığımız Özcan Alper oturmuştur. Senaryosu Ahmet Büke ve Özcan Alper ikilisi tarafından ele alınan Rüzgarın Hatıraları, politik nedenlerden ötürü 2. Dünya Savaşı’nın son günlerinde ülkemizden kaçmak zorunda kalan Aram adlı Ermeni sanatçının yaşam öyküsünü konu edinmektedir. Neyse konuyu daha fazla ifşa etmeyip şimdi de diğer detaylara değinelim.

2015 Fransa, Almanya, Türkiye ve Gürcistan ortak yapımı dram türündeki Rüzgarın Hatıraları, ülkemizde vizyona 11 Aralık 2015’te girecektir. 2 saat 20 dakika süresi olan yapımın oyuncu kadrosunda ise şu isimler Onur Saylak (Aram), Murat Daltaban (Rasih), Mustafa Uğurlu (Mikhail), Ebru Özkan (Leyla), Sofia Khandemirova (Meryem), Tuba Büyüküstün (Aram’ın Annesi), Menderes Samancılar (Fevzi) ve Nihat İleri (Fehim Bey) yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle