Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Rüzgarlı Vadi Türkçe Dublaj HD İzle (1984)


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.064 views

Rüzgarlı Vadi Türkçe Dublaj HD İzle (1984)

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, IMDb Top 250 Listesi’nde şu an itibariyle kendine 197. sırada yer edinen Rüzgarlı Vadi full izle adlı animasyon filmi beğeninize sunmaktayız. 1984 Japonya yapımı olan Kaze No Tani No Naushika adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Gökteki Kale”, “Komşum Totoro”, “Prenses Mononoke”, “Ruhların Kaçışı”, “Yürüyen Şato” ve “Rüzgar Yükseliyor” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Japon usta sinemacı Hayao Miyazaki olmuştur. 1 saat 57 dakika süresi olan fantastik, macera ve bilim kurgu türündeki Rüzgarlı Vadi adlı animasyon film, insanoğlu tarafından yaşanılmaz bir hale getirilen doğa için mücadele eden ve farklı çözümler üreterek bir takım keşiflerde bulunan Nausicaa adlı genç prensin, serüvenlerini ele almaktadır.

IMDb’si 8,1 olan Kaze No Tani No Naushika adlı film, birçok etkinlikte boy gösterip toplamda 3 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 1 milyon dolar olan Rüzgarlı Vadi adlı eserin, yapımcılık görevini Rick Dempsey, Riley Jackson ve Isao Takahata üstlenmiş, müziklerini ise Joe Hisaishi ele alıp icra etmiştir. Rüzgarlı Vadi adlı animasyon filmin, seslendirme kadrosunda şu isimler Sumi Shimamoto (Nausicaa), Mahito Tsujimura (Jihl), Hisako Kyoda (Oh-Baba), Goro Naya (Yupa), Ichiro Nagai (Mito), Kohei Miyauchi (Goru) ve Jaji Yanami (Gikkuri) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi