Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Sabrina 1954 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

361 views

Sabrina 1954 İzle

Başrollerini Humphery Bogart, Audrey Hepburn ve William Holden’ın paylaşmış olduğu Sabrina izle adlı filmin, yönetmenliğini “Mauvaise Graine”, “The Major And The Minor”, “Five Graves To Cairo”, “Çifte Tazminat”, “Yaratılan Adam”, “The Emperor Waltz”, “Günahsız Melek”, “Sunset Bulvarı”, “Diri Gömülenler”, “Casuslar Kampı”, “Yaz Bekarı”, “Atlantik Fatihi”, “Öğleden Sonra Aşk”, “Beklenmeyen Şahit”, “Bazıları Sıcak Sever”, “Garsoniyer”, “Bir, İki, Üç”, “Sokak Kızı İrma”, “Öpsene Budala”, “Şans Kurabiyesi”, “Sherlock Holmes”, “Dokunma Gıdıklanırım”, “Ön Sayfa”, “Fedora” ve “Buddy Buddy” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı efsane isim Billy Wilder üstlenmiştir. Senaryosu Ernest Lehman, Samuel A. Taylor ve Billy Wilder üçlüsü tarafından ele alınan Sabrina, Samuel A. Taylor’un ‘Sabrina Fair’ adlı oyunundan uyarlanmıştır. 1 saat 53 dakika süresi olan komedi, dram ve romantik türündeki Sabrina adlı film, 20 yaşına geldiğinde babası tarafından Paris’e gönderilip, iki kaldıktan sonra tekrardan New York’a geri dönen Sabrina adlı genç kızın, etrafındaki gelişen olayları ele almaktadır.

1954 ABD yapımı olan Sabrina adlı film, o dönem birçok etkinlikte boy gösterip 1 oskar heykelciği başta olmak üzere toplamda değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 2.238.813 dolar olan Sabrina adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 4 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılık görevini de usta isim Billy Wilder’in üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Frederick Hollander ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,7 olan Sabrina adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Humphrey Bogart (Linus Larrabee), Audrey Hepburn (Sabrina Fairchild), William Holden (David Larrabee), Walter Hampden (Oliver Larrabee), John Williams (Thomas Fairchild), Martha Hyer (Elizabeth Tyson) ve Joan Vohs (Gretchen Van Horn) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle erotik filmler 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri