Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Sacrifice – Kurban 2016 Filmi Online İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

504 views

Sacrifice – Kurban 2016 Filmi Online İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, 2016 ABD, Almanya ve İrlanda ortak yapımı olan Kurban adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Senaryosu, İrlandalı deneyimli sinemacı Peter A. Dowling tarafından yazılıp ve yönetilen Sacrifice izle adlı film, Sharon Bolton’ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. 1 saat 31 dakika süresi olan gerilim türündeki Sacrifice adlı film, İskoç kıyılarında kalbi delik deşik olarak bulunan genç bir kadın cesetinin, cinayetini araştırıp aydınlatmak için elinden gelen herşeyi yapmaya çalışan bir çiftin, yapmış olduğu mücadeleyi ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Peter Lewis, Tristan Lynch, Aoife O’Sullivan ve Arnold Rifkin dörtlüsünün üstlenmiş olduğu Kurban adlı filmin, müziklerini ise Benedikt Brydern ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 5,1 olan Sacrifice adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Radha Mitchell (Dr. Tora Hamilton), Rupert Graves (Duncan Guthrie), Ian McElhinney (D.I. McKie), David Robb (Richard Guthrie), Liam Carney (Mr. Grey), Joanne Crawford (Sgt. Dana Tulloch) ve Peter Vollebregt (Kenn Wickliff) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle