Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Sado – The Throne – Taht Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.115 views

Sado – The Throne – Taht Filmi İzle

2015 Güney Kore yapımı olan Sado izle adlı film, dünya prömiyerini aynı yıl Hawai Film Festivali’nde yapıp, övgü dolu sözler alarak ayrılmıştır. Dram ve tarih türündeki Sado adlı eserin, yönetmenliğini “Hwangsanbul”, “Wang-ui Namja”, “Ra-dae-o-seu-ta”, “Pyeong-yang-seong” ve “Umut” filmlerinden tanıdığımız G. Koreli usta isim Joon-ik Lee üstlenmiştir. Senaryosu Song-won Lee, Chul-Hyun Cho ve Seung-hyeon Oh üçlüsü tarafından ele alınan The Throne, 18. yüzyılda Kore’de, kral babası tarafından hapishaneye atılan ve birçok şiddete maruz kalan Sado adlı genç prensin, gerçek yaşam öyküsü ele alınıyor.Neyse konuyu daha fazla deşifre etmeyip, şimdi de Taht adlı filmin kalan kısımlarına değinelim.

Bütçesi 8.3 milyon dolar olan Sado adlı film, gişede yaklaşık 43 milyon dolar gelir elde ederek, yapımcısı Oh Seung-Hyeon’u epey mutlu etmiştir. Müziklerini Bang Jun-Seok’un ele alıp icra etmiş olduğu Taht adlı filmin, süresi ise 2 saat 5 dakikadır. IMDb’si 7,2 olan The Throne adlı yapımın, oyuncu kadrosunda şu isimler Kang-ho Song (King Yeoongjo), Ah In Yoo (Crown Prince Sado), Geun-young Moon (Lady Hyegyeong), Hae-suk Kim (Queen Inwon), Won-sang Park (Hong Bong-han), Hye-jin Jeon (Yeong-bin, Lady Yi) ve Ji-hee Jin (Princess Hwawan) yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle