Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Şamdanın Ardında – Behind The Candelabra 2013 Full HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.318 views

Şamdanın Ardında – Behind The Candelabra 2013 Full HD İzle

Başrollerini Matt Damon ve Michael Douglas’ın paylaşmış olduğu Şamdanın Ardında seyret adlı filmin, yönetmenliğini “Seks Yalanları”, “Kafka”, “Zor Hayatlar”, “Gray’s Anatomy”, “Aşk ve Para”, “Tatlı Bela”, “Trafik”, “Ocean’s / serisi”, “Çok Özel”, “Solaris”, “Bubble”, “Che 1-2”, “İspiyoncu”, “Salgın”, “Striptiz Kulübü” ve “Acı Reçete” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı usta sinemacı Steven Soderbergh üstlenmiştir. Senaryosu Ricahard LaGravenese tarafından ele alınan Behind The Candelabra, Scott Thorson ve Alex Thorleifson’ın aynı adlı otobiyografik romanından uyarlanmıştır. 1 saat 58 dakika süresi olan biyografi, dram ve romantik türündeki Şamdanın Ardında adlı film, 1970’leri en önemli müzik dehalarından biri olan Wladziu Valentino Liberace’in, gerçek yaşam öyküsüden belirli bir kesit ele alınmaktadır.

2013 ABD yapımı olan Behşnd The Candelabra adlı film, o dönem birçok festivalde boy gösterip toplamda 42 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 23 milyon dolar olan Şamdanın Ardında adlı filmin, yapımcılık görevini Susan Ekins, Gregory Jacobs ve Michael Polaire üstlenmiş, müziklerini ise Marvin Hamlisch ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,0 olan Behind The Candelav-bra adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Matt Damon (Scott Thorson), Michael Douglas (W.V. Liberace), Scott Bakula (Bob Black), Eric Zuckerman (Lou), Eddie Jemison (Assistant Director), Randy Lowell (Director) ve Jane Morris (Rose Carracappa) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle