Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Samsara 2011 Türkçe Dublaj İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.060 views

Samsara 2011 Türkçe Dublaj İzle

Dünya prömiyerini 2011 Toronto Ululararası Film Festivali’nde yapan Samsara Türkçe dublaj izle adlı belgesel filmin yönetmenliğini “Chronos”, “Sacred Site” ve “Baraka” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı belgeselci Ron Fricke üstlenmiştir. Senaryosu Mark Magidson ve Ron Fricke tarafından kaleme alınan Samsara, 25 farklı ülkede ve 100 farklı yerleşim yerinde bulunan kutsal mekanlar, endüstriyel bölgeler, doğa harikası bulunan yerler ve felakete uğramış yerleşim yerlerini, çok çarpıcı bir şekilde ele alıp bizlere sunuluyor.

2011 ABD, Endonezya, Singapur, Tayland, Kenya, Danimarka, Brezilya, Ürdün, Birleşik Arap Emirlikleri, Sudi Arabistan, Güney Afrika, İtalya, Gana, Mısır, Çin ve Japonya ortak yapımı olan Samsara, belgesel ve müzik türündedir. Bütçesi 4 milyon dolar olan bu eserin, yapımcılık görevini Mark Magidson üstlenmiştir. Çekimleri yaklaşık 4 yıl süren bu eserin, IMDb puanı 8,4’dür. 1 saat 42 dakika süresi olan bu yapımda, şu isimler Balinese Tari Legong Dancers (Dancers: Indonesia), Ni Made Megahadi Pratiwi (Dancer: Valinese Tari Legong Dancers, Indonesia), Puti Sri Candra Dewi (Dancer: Valinese Tari Lgong Dancers, Indonesia), Putu Dinda Pratika (Dancer: Valinese Tari Legong Dancers, Indonesia), Marcos Luna (Tattoo Daddy: USA) ve Hiroshi Ishiguro (Professor and Robot Clone: Jaban) yer alıp görüşlerini belirtmiştir.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle