Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Samurai Cop 2: Deadly Vengeance 2015 Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

551 views

Samurai Cop 2: Deadly Vengeance 2015 Seyret

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, 2015 ABD yapımı olan Samurai Cop 2: Deadly Vengeance izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 1 saat 34 dakika süresi olan aksiyon, suç ve gerilim türündeki Samurai Cop 2: Deadly Vengeance adlı filmin, yönetmenliğini “Mad Cowgirl”, “Violent Blue” ve “Blue Dream” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı deneyimli sinemacı Gregory Hatanaka üstlenmiştir. Senaryosu Rich Mallery, Gregory Hatanaka ve Tony T.L. Young üçlüsü tarafından kaleme alınan Samurai Cop 2: Dealy Vengeance, bir dizi işlenen suikasti aydınlatmak için yıl sonra bir araya gelen Joe ve Frank adlı dedektiflerin, serüvenlerini ele almaktadır.

Yapıcılığını Michael P. Blevins, Chris Faulisi, Gregory Hatanaka, Mathew Karedas ve Rich Mallery beşlisinin üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Toshiyuki Hiraoka ele almıştır. IMDb’si 6,9 olan Samurai Cop 2: Dealy Vengeance adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Mathew Karedas (Joe Marshall), Mark Frazer (Frank Washington), Bai Ling (Dogge), Kayden Kross (Milena / Jennifer), Tommy Wiseau (Linton), Cranston Komuro (Fuj Fujiyama) ve Laurene Landon (Detective Higgins) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle