Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Şantaj Stone 2010 Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.453 views

Şantaj Stone 2010 Filmi İzle

Usta aktör Robert De Niro Şantaj izle adlı filmde yanına Edward Norton ve güzeller güzeli Milla Jovovich’i alıp bizlere tüm hünerlerini sergilemeye çalışmışlardır. 2010 ABD yapımı olan Stone adlı filmin yönetmenliğini “Aşk Artık Burada Oturmuyor”, “Duvak” ve “Çöldeki İzler” filmlerinden tanıdığımız Amerika’lı sinemacı John Curran üstlenmiştir. Bu harika yapımın senaristliğni ise Angus MacLachlan üstlenmiştir. Dram ve gerilim türünde olan bu yapım ülkemizde ise vizyona 8 Ekim 2010’da Şantaj adıyla girip yoğun bir kitle tarafından takip edilmiştir.

1saat 45 dakika süresi olan Stone adlı filmin konusu şöyle ilerlemektedir. Şartlı tahliye memur olan Jack’in emekliliğine sayılı günler kala kendisinden, büyük anne ve büyük babasının cinayetini yangın ile kaza süsü verip örtbas etmekten ötürü içeride yatan Gerald adlı mahkumun dosyasının yeniden açılıp incelenmesi istenir. Fakat bu şartlı tahliye işi zannedildiği gibi hiç basit değildir. Kurnaz mahkum devreye güzel sevgilisini sokup işleri farklı bir boyuta getirip bizlere heyecan dolu anlar yaşatacaktır. Bütçesi 22 milyon dolar olan Şantaj isimli yapım gişede 9.5 milyon dolar elde edip büyük bir hüsrana uğramıştır. Bu üzüntüyü yaşayan isimler Holly Wiersma, David Mimran ve Jordan Schur olmuştur. IMDb puanı 5,4 olan bu eserde şu isimler Robert De Niro (Jack), Edward Norton (Gerald Stone), Milla Jovovich (Lucetta), Frances Conroy (Madylyn), Enver Gjokaj (Jack) ve Liam Ferguson (I’avocat) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle