Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Sappho-Summer Lover İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.827 views

Sappho-Summer Lover İzle
720p

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, 2008 Kıbrıs Uluslararası Film Festivali’nde Altın Afrodit Ödülü elde etmiş olan Sappho izle isimli filmi beğeninize sunmaktayız. 2008 Ukranya yapımı olan Summer Lover adlı eserin, senaristiliğini ve yönetmenliğini “The Keeper Of Time”, “The Good Soldier Shweik” ve “Assassins Run” filmlerinden tanıdığımız İngiliz sinemacı Robert Crombie üstlenmiştir. Dram ve romantik türünde olan Sappho, milyoner bir ailenin kızyla evlenip, balayılarını Midilli adasında geçiren ressam Phil’in çalkantılı yaşamı konu edinip, bizleri bu sıcak adanın içine dahil ediyor. Neyse bu çiftimizi adada biz rahat bırakıp, şimdi de bu keyifli eserin kalan kısımlarına değinelim.

Bütçesi 1.950.000 dolar olan Summer Lover adlı filmin yapımcılık görevini Artur Novikov üstlenmiştir. Müziklerini Maro Theodorakis’in ele alıp bestelemiş olduğu bu yapımın, IMDb puanı ise 4,9’dur. 1 saat 28 dakika süresi olan Sappho adlı filmde, şu isimler Avalon Barrie (Sappho Lovell), Todd Soley (Phil Lovell), Lyudmila Shiryaeva (Helene Orlov), Bogdan Stupka (Profsesor Orlov), Elissaios Vlachos (Dionisios), Vasisilis Psychogiopoulos (Barber) ve Oksana Osipova (Maria) rol almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle