Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Secret Sharer – Sırdaş 2014 Seyret

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

410 views

Secret Sharer – Sırdaş 2014 Seyret

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, 2014 İngiltere, Çin, Polonya ve Tayland ortak yapımı olan Secret Sharer izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 1 saat 43 dakika süresi olan dram, romantik ve gerilim türündeki Sırdaş adlı filmin, yönetmenliğini ve senaristliğini İngiliz yapımcı Peter Fudakowski üstlenmiştir. IMDb’si 7,7 olan Secret Sharer adlı film, Güney Çin Denizi’nde gemisini terk etmeyerek yarım kalan görevini tamamlamaya çalışan Polonyalı genç kaptan Konrad’ın, yaşadıklarını konu edinmektedir.

Bütçesi 5 milyon dolar olan Secret Sharer adlı filmin, yapımcılık görevini Peter Fudakowski ve Tom Waller üstlenmiş, müziklerini ise Guy Farley ele almıştır. İngiliz yapımcı Peter Fudakowski’nin ilk uzun metrajlı sinema filmi olan Sırdaş’da, şu isimler Jack Laskey (Konrad), Zhu Zhu (Li), Ching-ting Hsia (Mong Lin), Leon Dai (Captain Wang), Si Qin Chao Ke Tu (Engineer), Sittinont Ananvorakhun (Assistant Cook), Zhongyou Guo (Cook) ve K.M. Lo (Chang) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle