Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Seks Yalanları – Sex, Lies, And Videotape İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

3.426 views

Seks Yalanları – Sex, Lies, And Videotape İzle

Oskarlı sinemacı Steven Soderbergh’in senaryosunu yazıp ve yönetmiş olduğu Seks Yalanları adlı film, 1989 Cannes Film Festivali’nden Altın Palmiye, En İyi Erkek Oyuncu ve FIBRESCI Ödülü’nü alıp, o yılki etkinliğe damga vurmuştur. 1989 ABD yapımı olan Sex, Lies, And Videotape, birçok festivale katılıp toplamda 19 değerli ödül elde edip, tüm ekibin yüzünü güldürmüştür. Romantik dram türündeki Sex, Lies And Videotape, konusu itibarıyla kısaca şöyle gelişmektedir. Ann evliliğinde cinsel hazza ulaşamayan ve düzenli olarak psikoloğa giden oldukça güzel bir kadındır. Avukat olan eşi John ise Ann’in kız kardeşi Cynthina ile birliktedir. Fakat bu sorunlu ortam John’un uzun yıllardır görmediği okul arkadşı Graham’ın gelişiyle daha farklı bir yöne sürüklenecektir. Neyse konuyu daha fazla germeyip, şimdi de diğer kısımlara değinelim.

Bütçesi 1.2 milyon dolar olan Sex, Lies, And Videotape, gişede o dönem yaklaşık 25 milyon dolar hasılat elde edip, yapımcıları olan John Hardy ve Robert F. Newmyer ikilisi epey mutlu etmiştir. Müziklerini Cliff Martinez’in ele almış olduğu eserin IMDb puanı ise 7,2’dir. 1 saat 40 dakika süresi olan Seks Yalanları adlı filmde şu sismler, James Spader (Graham Dalton), Andie MacDowell (Ann Bishop Mullany), Peter Gallagher (John Mullany), Laura San Giacomo (Cynthia Patrice Bishop), Ron Vawter (Therapist), Steven Brill (Barfly) ve Alexandra Root (Girl on Tape) rol alıp, tüm hünerlerini sergilemişlerdir.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle