Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Sen Aydınlatırsın Geceyi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.095 views

Sen Aydınlatırsın Geceyi İzle

Usta sinemacı Onur Ünlü’nün 2013 yılında senaryosunu yazıp ve yönetmiş olduğu Sen Aydınlatırsın Geceyi adlı filmi aynı yıl 5 değerli ödül elde edip tüm ekibin yüzünü güldürmüştür. Fantastik, dram ve romantik türünde olan Sen Aydınlatırsın Geceyi adlı eserin konusu Manisa’nın Akhisar kasabasında babasıyla birlikte yaşayan Cemal adlı gencin buhran dolu yaşamını ele alıp bizlere bu gencin bazı fantastik güçlerini sunacaktır. 1 saat 47 dakika süresi olan bu eserin yapımcılık görevini Onur Ünlü ve Funda Alp üstlenmiştir. IMDb puanı 8,1 olan Sen Aydınlatırsın Geceyi adlı başyapıtta şu isimler Ali Atay (Cemal), Demet Evgar (Yasemin), Tansu Biçer (İsmet), Cengiz Bozkurt (Nazım), Asil Büyüközçelik (Süleyman), Ercan Kesal (İrfan), Ezgi Mola (Çiğdem) ve Serkan Keskin (Dündar) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle