Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Sen Dünyaya Gelmeden Filmi Seyret

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.223 views

Sen Dünyaya Gelmeden Filmi Seyret

İtalyan sinemacı Sergio Castellitto’nun yönetmenliğini üstlenmiş olduğu Sen Dünyaya Gelmeden adlı filmin oyuncu kadrosunda hepimizin yakından tanıdığı güzel oyuncu Saadet Işı Aksoy’da rol alıp gayet başarılı bir performans sergilemiştir. 2012 İspanya ve İtalya ortak yapımı olan Venuto Al Mondo isimli film Margaret Mazzantini’nin aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Bu güzel eseri senaryo aşamasına Sergio Castellitto ve Margeret Mazzantini ikilisi kaleme almıştır. Bir diğer adı Twice Born olan bu eser dram, savaş ve romantik türündedir. Ülkemizde ise vizyona 12 Aralık 2012’de Sen Dünyaya Gelmeden adıyla girip haftalarca gösterimde kalmıştır. Twice Born isimli filmin kısaca konuna değinelim.

Diego ve Gemma Saraybosna’da zorlu savaş koşularının yaşandığı ortamda tanışıp bir bilerine aşık olurlar. Fakat daha sonra Diego bu kirli ortamda hayatını kaybeder. Yalnız kalan Gemma oğlunu yanına alıp başka bir ülkeye gider. Yıllar sonra ise bu güzel ablamız evladını yanına alıp Diego’nun öldüğü topraklara geri döner ve oğluna bu topraklarda olan vahşeti anlatır. Bu kadar yeter deyip şimdi de bu eserin diğer detaylarına değinelim. Bütçesi 13 milyon €uro olan Venuto Al Mondo adlı eserin yapımcılık görevini Roberto Sessa ve Sergio Castellitto üstlenmiştir.Müziklerini Eduardo Cruz’un bestelemiş olduğu Twice Born adlı yapımın IMDb puanı ise 7,4’dir Başarılı yönetmen amcamızın oyuncu tercihleri şu isimler Penelope Cruz (Gemma), Emilie Hirsch (Diego), Adnan Haskovic (Gojco), Saadet Işıl Aksoy (Aska), Pietro Castellitto (Pietro) ve Mira Furlan (Velida) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle