Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Serbest Bölge-Free Zone Filmi Full Türkçe İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

6.254 views

Serbest Bölge-Free Zone Filmi Full Türkçe İzle

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, 2005 Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye Ödülü için yarışmış fakat buradan En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü alıp ayrılmış olan Serbest Bölge Türkçe dublaj izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2005 Belçika, İsrail, Fransa ve İspanya ortak yapımı olan Free Zone adlı eserin, yönetmenliğini “Kadosh”, “Kippur”, “Ana Arabia” ve “Tsili” filmlerinden tanıdığımız İsrailli sinemacı Amos Gati üstlenmiştir. Senaryosu Marie-Jose Sanselme ve Amos Gati ikilisi tarafından kaleme alınan Free Zone, üç farklı ülkeye mensup kadının, Amerikalı bir adamı arayış sürecini konu edinip, bizlere harika bir yardımlaşma ve dayanışma örneği sergileniyor. Neyse konuyla daha fazla cebelleşmeden, birazda bu değerli eserin diğer kısımlarına değinelim.

Bütçesi 1.234 milyon dolar olan Serbest Bölge adlı filmin, yapımcılık görevini Nicolas Blanc, Michael Tapuah ve Laurent Truchot üçlüsü üstlenmiştir. IMDb puanı 5,9 olan Free Zone adlı filmin süresi ise 1 saat 30 dakikadır. Komedi ve dram türünde olan Serbest Bölge adlı filmde şu isimler, Natalie Portman (Rebecca), Hanna Laszlo (Hanna Ben Moshe), Hiam Abbass (Leila), Carmen Maura (Mrs. Breitberg), Makram Khoury (Samir aka “The American”) ve Aki Avni (Julio) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle