Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Sesini Duyuramayanlar İçin İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.025 views

Sesini Duyuramayanlar İçin İzle

Dünya prömiyerini 2013 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapan For Those Who Can Tell No Tales izle adlı eserin, yönetmen koltuğuna “Grbavica – Esma’nın Sırrı”, “Na Putu” ve “Love Island” filmlerinden tanıdığımız Bosna Hersekli deneyimli sinemacı Jasmila Zbanic oturmuştur. Senaryosu Kym Vercoe, Jasmila Zbanic ve Zoran Solomun üçlüsü tarafından kaleme alınan For Those Who Can Tell No Tales, video günlük tutarak seyahat eden Avustralyalı Kyn Vercoe adlı genç kadının, Bosna-Sırbistan sınırındaki Visegrad kasabasındaki yaşadıkları ele alınıyor. Bu kısa özetimizden sonra şimdi de Sesini Duyuramayanlar İçin adındaki filmin diğer detaylarına değinelim.

2013 Bosna Hersek yapımı olan For Those Who Can Tell No Tales adlı filmin, yapımcılık görevini Damir Ibrahimovich ve Jasmila Zbanic ikilisi üstlenmiştir. 1 saat 22 dakika süresi olan dram türündeki Sesini Duyuramayanlar İçin adındaki filmin, IMDb puanı ise 6,3’dür. Başarılı yönetmen Jasmila Zbanic’in oyuncu tercihleri şu isimler Kym Vercoe (Kym Vercoe), Boris Isakovic (Police Inspector), Simon McBurney (Tim Clancy), Branko Cvejic (Museum Guide), Leon Lucev (Veljko), Jasna Djuricic (Edina) ve Pamela Rabe (Mum) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle