Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Sex Eğitimi-Sex Ed İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

3.701 views

Sex Eğitimi-Sex Ed İzle

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, Isaac Feder’in yönetmenliğini üstlenmiş olduğu bir hayli eğlenceli yapım olan Sex Eğitimi adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Senaryosu Bill Kennedy tarafından kaleme alınan Sex Ed adlı filmin konusu kısaca şöyle gelişmektedir. İlk işi için şehir merkezinde bir okula atanan Ed Cole oldukça genç bir öğretmendir. Bu yeni okulunda öğrencilerinin çoğunun cinsellik hakında bir bilgisi yoktur. Koları sıvayan Ed, bu konu hakkında yardımcı olmaya başlar. Fakat kendisininde bu konular hakkında hiç tecrübesi yoktur. Bir yandan bu bölgedeki rahiplerle boğuşan Ed, bir diğer yandan da öğrencilerinden birinin ablasına aşık olup,eğitim vermeye çalışacaktır. Daha fazla laf ebeliği yapmayıp, birazda bu eglenceli eserin diğer detaylarına değinelim. Romantik komedi türünde olan Sex Ed adlı filmin yapımcılık görevini Monika Casey, Stephen Feder, Elayne Schneiderman ve Dori Sperko üstlenmiştir. IMDb puanı 5,5 olan Sex Eğitimi adlı eserin güzel müziklerini ise Alexander Kemp ele alıp bestelemiştir. 1 saat 32 dakika süresi olan Sex Ed adlı filmde şu isimler, Haley Joel Osment (Ed Cole), Laura Harring (Lupe), George Eads (Jimmy), Matt Walsh (Washout), Abby Elliott (Trish), Glen Powell (JT) ve Lorenza Izzo (Pilar) rol almıştır.

Yorum Yap



Benzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle