Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Sexual Chronicles Of A French Family Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.389 views

Sexual Chronicles Of A French Family Seyret

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, 2012 Fransa yapımı olan Chroniques Sexuelles D’une Famille D’aujourd’hui adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 1 saat 25 dakika süresi dram ve komedi türündeki Sexual Chronicles Of A French Family izle adlı filmin, yönetmen koltuğunu Pascal Arnold ve Jean-Marc Barr ikilisi paylaşmıştır. Senaryosu Lucy Allwood ve Pascal Arnold ikilisi tarafından kaleme alınan Chroniques Sexuelles D’une Famille D’aujourd’hui, biyoloji dersinde yapmış olduğu hınzırlıktan ötürü üç kuşak ailesinin başına olamdık işler açan Romain adlı gencin ve aile fertlerinin yaşadıklarını ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Pascal Arnold ve Jean-Marc Barr ikilisinin üstlenmiş olduğu Chroniques Sexuelles D’une Famille D’aujourd’hui adlı filmin, müziklerini ise Imaro Quartet ele almıştır. IMDb’si 5,3 olan Sexual Chronicles Of A Frenc Family adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Mathias Melloul (Romain), Valerie Maes (Claire), Stephan Hersoen (Herve), Leila Denio (Marie), Nathan Duval (Pierre), Yan Brian (Michel) ve Adeline Reed (Coralie) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle