Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Şeytan Tüyü 2016 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

706 views

Şeytan Tüyü 2016 İzle

Başarılı genç aktör Mustafa Üstündağ’ın başrolünü şirin oyuncu Şükran Ovalı ile paylaşmış olduğu Şeytan Tüyü izle adlı filmin, yönetmenliğini Murat Şenöy üstlenmiştir. Genç yönetmen Murat Şenöy’ün 2. uzun metrajlı sinema filmi olan Şeytan Tüyü, yazar Armağan Tunaboylu’nun 2004 yılında yayımlanan ‘Yıldız Cinayetleri’ adlı çok satan romanından uyarlanmıştır. Komedi türündeki Şeytan Tüyü adlı film, aracılık yaptığı kızları semtin ağabeyine emanet edip, emekliliğe ayrılmayı planlayan bir adamın bahtsızlığını ele almaktadır.

Yapımcılığını Dino Yapım’ın üstlenmiş olduğu Şeytan Tüyü, 11 Mart 2016’da gösterime sunulacaktır. Başarılı genç yönetmen Murat Şenöy’ün oyuncu tercihleri şu isimler Mustafa Üstündağ, Güven Kıraç, Şükran Ovalı, Beyti Engin, Tuğrul Tülek, Erdal Tosun, Derya Karakaş, Selen Uçer, Haldun Dormen, Metin Serezli ve Emre Şen olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle