Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Şeytanın Avukatı – Devil’s Advocate İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.128 views

Şeytanın Avukatı – Devil’s Advocate İzle

Afiş kapağında baba ve oğul gibi görünen Al Pacino ve Keanu Reeves’in baş rolde oynamış olduğu Şeytanın Avukatı izle adlı filmi sizlerle paylaşıp kısa bir nostalji turuna çıkalım. 1997 ABD yapımı olan Devil’s Advocate adlı filmi Amerika’lı sinemacı Taylor Hackford yönetmiştir. Andrew Neiderman’ın aynı adlı romanından uyarlanan bu eseri senaryo aşamasına ise Jonathan Lemkin ve Tony Gilroy ikilisi getirmiştir. Dram, gerilim ve gizem türünde olan Devil’s Advocate adlı filmin kısaca konusuna değinelim. Kevin Lomax, oldukça başarılı bir avukattır. Girmiş olduğu tümü davaları kazanan bu avukata dünyanın en büyük hukuk bürosundan gelen cazip teklif ile hayatı altüst olup bizlere heyecan dolu anlar yaşatacaktır.

Daha fazla konuyu uzatmadan kalan kısımları sizlerin tercihine bırakıp birazda diğer teknik kısımlara değinelim. Bütçesi 57 milyon dolar olan Şeytanın Avukatı adlı film gişede ise yaklaşık 153 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Bu harika eserin yapımcılık görevini Anne Kopelson, Arnold Kopelson ve Arnon Milchan üstlenmiştir. 2 saat 24 dakika süresi olan Devil’s Advocate adlı yapımın müziklerini James Newton Howard bestelemiştir. IMDb puanı 7,5 olan bu yapım ülkemizde ise vizyona 30 Ocak 1998’de Şeytanın Avukatı adıyla girip haftalarca gösterimde kalmıştır. Başarılı yönetmen Taylor Hackford’un oyuncu tercihleri şu isimler Keanu Reeves (Kevin Lomax), Al Pacino (John Milton), Charlize Theron (Mary AnnLomax), Jeffrey Jones (Eddie Barzoon), Judith Ivey (Mrs. Alice Lomax) ve Connie Nielsen (Christabella Andreoli) olmuştur.

Bu fantastik eseri izledikten sonra yorumlarınızı dört gözle bekliyorum..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri