Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

She’s Lost Control Full HD Seyret

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.097 views

She’s Lost Control Full HD Seyret

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, dünya prömiyerini 2014 Berlin Uluslararası Film Festivali’nde yapıp buradan CICAE Ödülü ile ayrılan She’s Lost Control izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Amerika’lı sinemacı Anja Marquardt’ın senaryosunu yazıp ve ilk yönetmenlik denemesi olan She’s Lost Control, birçok festivalde yer alıp toplamda 2 değerli ödül elde etmiştir. Dram türünde olan She’s Lost Control, yeni bir müşterisiyle hayatı ve tüm sırları ortalığa serilen New York’lu profesyonel cinsel vekil Ronah’ın hayat öyküsü konu edinip bizlere sunuluyor. Neyse konuyu daha fazla kurcalamadan, şimdi de bu eserin diğer kısımlarına değinelim.

2014 ABD yapımı olan She’s Lost Control adlı filmin yapımcılık görevini Mollye Asher, Anja Marquardt ve Kiara Jones üçlüsü üstlenmiştir. Müziklerini Simon Taufique’nin ele almış olduğu bu yapımın, IMDb puanı ise 5,7’dir. 1 saat 30 dakika süresi olan bu eserde, şu isimler Brooke Bloom (Ronah), Marc Menchaca (Johnny), Dennis Boutsikaris (Dr. Alan Cassidy), Laila Robins (Irene), Tobias Segal (Christopher), Robert Longstreet (C.T.) ve Roxanne Day (Claire) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle