Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Shortbus 2006 Full HD Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

6.802 views

Shortbus 2006 Full HD Seyret
720p

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, 2006 Gijon ve Atina Uluslararası Film Festival’lerinden ödüller ile ayrılan Shortbus izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2006 ABD yapımı olan Shortbus adlı film, katılmış olduğu festivallerden toplamda 7 değerli ödül elde etmiştir. Komedi, dram ve romantik türünde olan Shortbus adlı filmin, yönetmenliğini ve senaristliğini “Hedwig And The Angry Inch” ve “Mutluluğun Peşinde” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı John Cameron Mitchell üstlenmiştir. 1 saat 41 dakika süresi olan Shortbus, farklı cinsel tercihleri olan bir grup New York’lu çiftin sorunlarını konu edinmektedir. Neyse konuyu daha fazla uzatmayıp, şimdi bu eserin kalan kısımlarına değinelim.

Bütçesi 2 milyon dolar olan Shortbus, gişede yaklaşık 5.5 milyon dolar gelir elde edip, yapımcıları olan Howard Gertler, John Camereon Mitchell ve Tim Perell’ı epey mutlu etmiştir. Müziklerini Yo La Tengo’nun ele almış olduğu bhu eserin, IMDb puanı ise 6,6’dır. Başarılı yönetmen John Cameron Mitchell’in oyuncu tercihleri şu isimler, Sook-Yin Lee (Sofia), Paul Dawson (James), Lindsay Beamish (Severin), PJ DeBoy (Jamie), Raphael Barker (Rob), Peter Stickles (Caleb, the Stalker) ve Jay Brannan (Ceth) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle