Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Sieranevada – Sierre-Nevada Filmi İzle (2016)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.911 views

Sieranevada – Sierre-Nevada Filmi İzle (2016)

İlk gösterimini 2016 Cannes Film Festivali’nde yapıp, ayrıca Altın Palmiye ödülü için yarışacak olan Sieranevada izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Marfa Si Banii”, “Moartea Domnului Lazarescu”, “Aurora” ve “Trois Exercices D’interpretation” filmlerinden tanıdığımız Romanyalı deneyimli sinemacı Cristi Puiu olmuştur. Dram türündeki Sierra-Nevada adlı film, ölen babalarını anmak için uzun bir aradan sonra bir araya gelerek anmaya çalışan bir ailenin, bir yemek masasında yaşadığı acı gerçekler ele alınmaktadır.

2016 Romanya, Fransa, Bosna Hersek, Hırvatistan ve Makedonya ortak yapımı olan Sieranevada adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Mimi Branescu (Lary), Petra Kurtela (Jana), Andi Vasluianu (Mihaita), Bogdan Dumitrache (Relu), Ana Ciontea (Aunt Ofelia), Dana Dogaru (Mrs. Mirica) ve Tatiana Iekel (Evelina) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle