Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Silence – Sessizlik 2016 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.632 views

Silence – Sessizlik 2016 İzle
720p

İrlandalı usta aktör Liam Neeson’un başrolünü son dönem yıldızı parlayan genç oyuncu Adam Driver ile paylaşmış olduğu Sessizlik izle adlı filmin, yönetmenliğini “I Call First”, “Kızgın Boğa”, “Sıkı Dostlar”, “New York Çeteleri”, “Zindan Adası” ve “Para Avcısı” filmlerinden tanıdığımız kariyeri başarılarla dolu olan Amerikalı dünyaca ünlü sinemacı Martin Scorsese üstlenmiştir. Senaryosu Jay Cocks tarafından ele alınan Sessizlik adlı eser, dünyaca ünlü Japon yazar Shusaku Endo’nun 1966 yılında yazmış olduğu aynı adlı tarihi romanından uyarlanıp, bizlere servis edilmiştir. 2016 ABD yapımı, dram, tarih ve macera türündeki Sessizlik adlı film, 17. yüzyılın başlarında Japonya’da, her türlü tehdite maruz kalan ve daha sonra birçok işkenceye tabi tutulmasına rağmen Hristiyan inancını ayakta tutmaya çalışan Portekizli bir rahibin yaşam öyküsünü ele almaktadır. Neyse konuyu daha fazla ifşa etmeyip şimdi de Suskunluk adlı eserin diğer detaylarına değinelim.

Yapımcılığını Vittorio Cecchi Gori, Randall Emmentt, Gastov Pavlovich, Martin Scorsese, Emma Tillinger Koskoff, Irwin Winkler ve Barbara De Fina’nın üstlenmiş olduğu, müziklerini ise Howard Shore’un ele aldığı Silence adlı filme 51 milyon dolar harcanmıştır. Oskarlı usta yönetmen Martin Scorsese’nin oyuncu seçimleri şu isimler Liam Neeson (Father Cristovao Ferreira), Andrew Garfield (Father Rodrigues), Adam Driver (Father Francisco Garpe), Ciaran Hinds (Father Valigano), Tadanobu Asano (Interpreter), Shin’ya Tsukamoto (Mokichi) ve Yosuke Kubozuka (Kichijiro) olmuştur.

IMDb’si ve süresi şu an belirsiz olan Silence adlı yapım ile ilgili daha farklı bilgiler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle