Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Şipşak Anadolu Full HD İzle

    Genişlet


Yorum yapılmamış

1.135 views

Şipşak Anadolu Full HD İzle

Ülkemizde vizyona 5 Eylül 2014’te giren, Şipşak Anadolu full izle adlı filmin yönetmenliğini Şenel Aldı üstlenmiştir. Senaryosu Nurgül Bayram tarafından kaleme alınan, komedi türünde olan Şipşak Anadolu’nun konusu kısaca şöyle gelişmektedir. Karadeniz’in şirin bir kasabasında yaşamını beyaz eşya satarak sürdüren Hüseyin, bu kasabaya yeni getirmiş olduğu ürünlerin tanıtımı yapmak için iki genç Rus kız getirrir ve curcuna bu şirin kızların gelişiyle başlar. Neyse konuyu daha fazla uzatmayıp, şimdi de kalan kısımlara değinelim. Yapımcılığını Serkan İyisezer’in üstlenmiş olduğu bu eğlenceli eserin, müziklerini ise Murat Özdemir ele almıştır. Başarılı yönetmen Şenel Aldı’nın oyuncu seçimleri şu isimler, Ece Filiz, Ercü Turan, Esra Ersoy, Ceyda Ersoy, Cengiz Küçükayvaz, Levent İnanır, Gökçe Özyol ve Züleyha Karyağdı olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri