Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Sıradan Bir Gündü – He Was A Quiet Man İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

856 views

Sıradan Bir Gündü – He Was A Quiet Man İzle

Değerli takipçilerimiz bu sefer de sizlere ünlü senarist ve yönetmen Frank A. Cappello’nun 2007 yılında çekmiş olduğu Sıradan Bir Gündü izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. ABD yapımı olan He Was A Quiet Man adlı film komedi, dram ve romantik türündedir. Başarılı senarist ve yönetmen bu yapımda yanına oldukça başarılı isimleri alıp 1 saat 35 dakikalık olağan üstü bir iş çıkarmıştır. Bu güzel yapım ülkemizde ise vizyona 6 Mart 2009’da Sıradan Bir Gündü adıyla girmiştir. He Was A Quiet Man adlı filmin konusu şöyle geçmektedir.

Oldukça kasvetli bir iş ortamınında bulunup 8 saatlik mesaisinin dolmasını bekleyen Bob, bu berbat ortamda cereyan eden bir durumdan ötürü birden kahraman oluverir ve bizleri hayatını kurtardığı platonik aşkıyla tanıştırır. Bu kısa özetten sonra az da olsa kalan kısımlara değinelim. Müziklerini Jeff Beal, Frank Cappello ve Robert Cosio’nun bestelemiş olduğu He Was A Quiet Man adlı filmin IMDb puanı ise 6,9’dur. Başarılı yönetmen abimizin oyuncu tercihleri şu isimler Christian Slater (Bob Maconel), Elisha Cuthbert (Vanessa), William H. Macy (Gene Shelby), Sascha Knopf (Paula), Jamison Jones (Scott Harper) ve Maggie Wagner (Phil’s Wife) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle