Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Siyahın Elli Tonu 2016 İzle

    GenişletIMDB:

Yorum yapılmamış

3.271 views

Siyahın Elli Tonu 2016 İzle
720p

2016 ABD yapımı olan Fifty Shades Of Black izle adlı filmin, yönetmen koltuğuna Michael Tiddes oturmuştur. Senaryosu Rick Alvarez ve Marlon Wayans ikilisi tarafından kaleme alınan Fifty Shades Of Black, en başta Grinin Elli Tonu ve Magic Mike adlı filmler olmak üzere bir çok yapıma göndermelerde bulunarak bizleri eğlendirecektir.

Bütçesi 5 milyon dolar olan Fifty Shades Of Black adlı filmin, yapımcılık görevini Marlon Wayans ve Rick Alvarez üstlenmiş, müziklerini ise Jim Dooley ele almıştır. 2016 ABD yapımı komedi türündeki Siyahın Elli Tonu adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Jane Seymour, Marlon Wayans, Kali Hawk, Mike Epps, Fred Willard, Andrew Bachelor, Affion Crockett, Kate Miner (Ashley), Tina Grimm (Miss White) ve Alice Rietveld (Bride to Be) yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle