Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Solino 2002 Filmi Full Hd Online İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

5.466 views

Solino 2002 Filmi Full Hd Online İzle

Değerli takipçilerimiz bu kez sizlere yönetmenliğini Fatih Akın’ın yapmış olduğu 2002 yılı Almanya ve İtalya ortak yapımı olan Solino Türkçe dublaj izle adlı filmi beğeninize sunarız. Fatih Akın’ın çekmiş olduğu 3. uzun metrajlı film olan bu yapım dram ve komedi türündedir. Senaryosu Ruth Toma tarafından yazılan Solino adlı filmin konusu kısaca şöyle gelişmektedir. 1960’lı yılların İtalya’sında yaşayan Amato ailesi ani bir karar ile yaşadıkları Solino adlı kasabadan ayrılmaya karar verip, Almanya’nın Duisburg kentine yerleşirler. Daha sonra bu kentin endüstriyel kesiminde yer alan bir mahallede pizzacı dükkanı açarlar.

Bu duruma ailenin reisi çabuk alışır ama evin hanımı bu durumdan hiçte hoşnut değildir. Bu ailenin çocukları ise bu ortama çok çabuk uyum sağlayıp belli bir süre sonra ikiside aynı kadına aşık olur ve bu iki gençin arası açılır. Sonrasını anlatmayıp bu trajik ortamın geri kalan kısımlarını sizlerin seyir keyfine bırakıyorum. Birazda Solino full izle adlı filmin detaylarına değinelim. Bu değerli eser ülkemizde ilk olarak 2004 yılındaki 22. İstanbul Film Festivali kapsamı içerisinde yer alıp gösterilmiştir. Daha sonra ise 4 Mart 2005’de vizyona Solino adıyla girip haftalarca gösterimde kalmıştır. 2 saat 4 dakika süresi olan bu güzel filmin yapımcılık görevini Ralph Schwingel ve Claudia Schröder üstlenmiştir. IMDb puanı ise 7,4 olan bu yapımın dokunaklı müziklerini Jannos Eolou bestelemiştir. Başarılı yönetmen Fatih Akın’ın oyuncu tercihleri şu isimler Christian Tasche (Jos Vater), Barnaby Metschurat (Gigi), Tiziana Lodato (Ada), Antonella Attili (Rosa), Moritz Bleibtreu (Giancarlo) ve Annika Schmitz (Jo Kind) olmuştur.

İlk Film İzle ekibi olarak herkese iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle