Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Sommarlek – Yaz Oyunları – Summer Interlude İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

662 views

Sommarlek – Yaz Oyunları – Summer Interlude İzle

Dünya prömiyerini 1952 Venedik Film Festivali’nde yapan Yaz Oyunları izle adlı filmin, yönetmenliğini “Kris”, “Aşkımızın Üstüne Yağmur Yağıyordu”, “Hindistan’a Giden Gemi”, “Musik I Mörker”, “Liman Kenti”, “Fangelse”, “Susuzluk”, “Neşeye Doğru”, “Bekleyen Kadınlar”, “Monika’yla Bir Yaz”, “Gezgincilerin Gecesi”, “Bir Aşk Dersi”, “Düşler”, “Bir Yaz Gecesi Tebessümleri”, “Yedinci Mühür”, “Yaban Çilekleri”, “Yaşamın Eşiğinde”, “Rabies”, “Ansiktet”, “Genç Kız Pınarı”, “Sasom I En Spegel”, “Tystnaden”, “Persona”, “Skammen”, “Temas”, “Yüzyüze”, “Fanny ve Alexander”, “Backanterna” ve “Saraband” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İsveçli usta sinemacı Ingmar Bergman üstlenmiştir. Senaryosu Herbert Grevenius ve Ingmar Bergman ikilisi tarafından kaleme alınan Sommarlek, dolaylı yollardan kendisine ulaşan günlüğü alarak Stokholm yakınlarındaki bir adaya giden ve orada 13 yıl önce tanıştığı gençlik aşkıyla bir araya gelen Marie adlı 28 yaşındaki balerinin, hikayesini ele almaktadır.

1951 İsveç yapımı olan Summer Interlude adlı filmin, yapımcılık görevini Allan Ekelund üstlenmiş, müziklerini ise Erik Nordgreen ve Bangt Wallerström ikilisi ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,7, süresi ise 1 saat 36 dakika olan dram ve romantik türündeki Yaz Oyunları adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Maj-Britt Nilsson (Marie), Birger Malmsten (Henrik), Alf Kjellin (David Nyström), Annalisa Ericson (Kaj, ballet dancer), Georg Funkquist (Uncle Erland), Stig Olin (Ballet Master) ve Mimi Pollak (Mrs. Calwagen, Henrik’s aunt) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi