Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Son Savaş: Aşk İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

875 views

Son Savaş: Aşk İzle

2015 Avustralya, Belçika ve Hindistan ortak yapımı olan Son Savaş: Aşk adlı filmin yönetmenliğini “The Killing Fields”, “Misyon”, “Kırmızı Leke” ve “Vatel” filmlerinden tanıdığımız İngiliz sinemacı Roland Joffe üstlenmiştir. Aksiyon, macera ve romantik türünde olan The Lovers adlı filmin senaryo yazımını ise Ajey Jhankar ve Roland Joffe ikilisi kaleme almıştır. Ülkemizde 10 Nisan 2015’te vizyona Son Savaş: Aşk izle adıyla giren bu eserin konusu kısaca şöyle gelişmektedir. Laura ve Jay Fennel çifti, batan bir İngiliz ticaret gemisinin enkazını keşfetmek için oldukça tehlikeli bir dalış gerçekleştirir. Bu dalış esnasında Laura bir tuzağa düşer ve eşi tarafından kurtarılmaya çalışılırken bu sefer Jay bir badire atlatıp komaya girer ve her ikisi kurtulur. Fakat Jay ‘in beyin ölümü gerçekleşmiştir. Daha sonra bu hikaye geçmişe dönüp başka bir karakterin ekseninde gelişir. Bütçesi 27 milyon dolar olan The Lovers adlı filmin yapımcılık görevini Paul Breuls, Guy J Louthan, Dale G Bradley ve Catherine Vandeleene üstlenmiştir. Müziklerini Dirk Brosse’nin bestelemiş olduğu Sonsuz Savaş: Aşk adlı eserin IMDb puanı ise 4,7’dir. 1 saat 49 dakika süresi olan bu yapımda şu isimler Josh Hartnett (James Stewart / Jay Fennel), Alice Englert (Dolly), Tamsin Egerton (Laura Fennel), Simone Kessell (Clara Coldstream), Tehmina Sunny (Sonubai) ve Mahesh Jadu (The Assassin) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle