Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Sonsuz Bir Aşk 2015 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

843 views

Sonsuz Bir Aşk 2015 İzle

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, “Sonsuz” isimli filmin devam niteliğinde olan Sonsuz Bir Aşk izle adlı eseri beğeninize sunmaktayız. Yönetmenliğini ilk bölümde olduğu gibi Ozan Uzunoğlu’nun üstlenmiş olduğu bu yapım, ülkemizde vizyona 10 Nisan 2015’te girmiştir. Senaryosu diğer bölümde olduğu Can Sinan tarafından kaleme alınmıştır. Komedi ve dram türünde olan Sonsuz Bir Aşk, kaderlerine meydan okuyan kanser hastası Volkan ve Serhan adlı iki gençin, hayata tutunuş hikayesi konu edinip bizlere sunuluyor. Neyse konuyu daha fazla deşmeden, şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılığını Dama Medya’nın üstlenmiş olduğu bu dokunaklı eserin, güzel müziklerini ise Yıldıray Gürgen ele alıp bestelemiştir. 1 saat 32 dakika süresi olan Sonsuz Bir Aşk adlı filmin, IMDb puanı ise 4,8’dir. Başarılı yönetmen Can Uzunoğlu’nun oyuncu tercihleri şu isimler, İsmail Hacıoğlu (Volkan), Ferhat Gündoğdu (Serhan), Özlem Tekin (Özlem), Turan Özdemir (Servet), Ayfer Dönmez (Aylin), Orçun Kaptan (Rüstem) ve Elif Ceren Balıkçı (Dicle) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle