Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Spira Mirabilis Türkçe Dublaj İzle (2016)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

295 views

Spira Mirabilis Türkçe Dublaj İzle (2016)

Dünya prömiyerini bu yıl 73.’sü düzenlenen Venedik Uluslararası Film Festivali’nde yapması beklenen ve ayrıca aynı etkinlikte Altın Aslan Ödülü için yarışacak olan Spira Mirabilis izle adlı belgesel filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim Massimo D’Anolfi ve Martina Parenti ikilisi olmuştur. 2 saat 1 dakika süresi olan Spira Mirabilis adlı belgesel film, dünyanın dört farklı bölgesinden, dört ayrı insanın ölüm ve ölümsüzlük hakkındaki görüşlerini ele almaktadır.

Yapımcılık görevini de Massimo D’Anolfi ve Martina Parenti ikilisinin üstlenmiş olduğu Spira Mirabilis adlı belgesel filmin, müziklerini ise Massimo Mariani ele alıp icra etmiştir. 2016 İtalya ve İsviçre ortak yapımı olan Spira Mirabilis adlı belgesel filmde, şu isimler Brett Brings Plenty, Coco Brings Plenty, Joe Brings Plenty, Mo Brings Plenty, Seth Brings Plenty, Friederike Haslbeck, Shin Kubota, Leola One Feather, Felix Rohner, Sabina Scharer ve Marina Vlady ön plana çıkıp bizleri aydınlatmaya çalışmışlardır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle