Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Spoof: Based On A True Movie – Aldatma: Gerçek Hikaye

    Genişlet


Yorum yapılmamış

841 views

Spoof: Based On A True Movie – Aldatma: Gerçek Hikaye

2015 ABD ve İtalya ortak yapımı olan Spoof: Based On A True Movie izle adlı filmin, yönetmen koltuğuna “Medley – Brandelli Di Scuola”, “Alice Dalle 4 Alle”, “Uncut” ve “The Butterfly Room” filmlerinden tanıdığımız İtalyan genç sinemacı Jonathan Zarantonello oturmuştur. Senaryosu Gaia Bracco, Jonathan Zarantonello ve Leonardo Settimelli üçlüsü tarafından kaleme alınan Spoof: Based On A True Movie, 100 farklı parodinin iç içe geçmiş hali olan yapımda, birçok başyapıta göndermelerde bulunarak kimiyle de dalga geçmektedir. Neyse konuyu daha fazla deşifre etmeyip, şimdi de Aldatma: Gerçek Hikaye adlı eserin diğer püf noktalarına değinelim…

Komedi türündeki Spoof: Based On A True Movie adlı filmin, yapımcılık görevini Lorenzo Foschi, Davide Luchetti ve Jonathan Zarantonello üçlüsü üstlenmiştir. 1 saat 15 dakika süresi olan Aldatma: Gerçek Hikaye’de şu isimler Vicens Alba (James Bond) ve David Pietroni (All the Others) rol almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle