Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Straight Outta Compton 2015 Türkçe İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.346 views

Straight Outta Compton 2015 Türkçe İzle

Yönetmenliğini F. Gary Gray’ın üstlenmiş olduğu Straight Outta Compton izle adlı film, ilk gösterimini 14 Ağustos 2015’te ABD’de yapacaktır. Senaryosu Jonathan Herman ve Andrea Berloff ikilisi tarafından ele alınan Straight Outta Compton, S. Leigh Savidge ve Alan Wenkus’un yazmış oldukları kısa hikayelerle desteklenip, bizlere servis edilmiştir. 2 saat 37 dakika süresi olan dram, biyografi ve müzik türündeki eser, 80’li yılların başında müzik piyasasına hızlı bir giriş yapıp, daha sonra birçok sorunla karşı karşıya kalan NWA adlı müzik grubunun gerşek hikayesini konu edinmektedir.

Yapımcılığını Scott Bernstein, Matt Alvarez, Dr. Dre, Ice Cube, F. Gary Gray, David Angel, Tomica Woods-Wright ve Bill Straus’un üstlenmiş olduğu eserin müziklerini ise Joseph Trapanese ele alıp bestelemiştir. Amerikalı yönetmen F. Gary Gray’ın oyuncu tercihleri şu isimler O’Shea Jackson Jr. (Ice Cube), Corey Hawkins (Dr. Dre), Jason Mitchell (Eazy-E), Neil Brown Jr. (Dj Yella), Aldis Hodge (MC Ren), Marlon Yates Jr. (The D.O.C) ve R. Marcos Taylor (Suge Knight) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle