Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Suları Kesen Adam – The Cutoff Man İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

791 views

Suları Kesen Adam – The Cutoff Man İzle

Suları Kesen Adam izle adlı filmin senaristliğini ve yönetmenliğini Idan Hubel üstlenmiştir. 2012 İsrail yapımı olan Menatek Ha-maim adlı film dram türündedir. Bir diğer adı The Cutoff Man olan bu eserin süresi 1 saat 16 dakikadır. Birçok festivalde yer almış olan Suları Kesen Adam’ın konusu kısaca şöyledir. Gaby, sular idaresinde çalışan bir görevlidir. Bu adamın tek işi ise faturalarını yatırmayan borçlu aboneleri tespit edip sularını kesmektir. Adam kayırma gibi şansı olmayan bu kişi ne kadar fazla insanın suyunu keserse o kadar da fazla prim alacaktır. Su sayaçlarına bir hırsız gibi sessizce yaklaşan bu adamı sokakta gören herkes küfredip aşağılar. Oldukça zor bir görevi olan bu adamın akibeti sizce ne olacaktır? The Cutoff Man adlı yapımda şu isimler Moshe Ivgy, Yoval Rahav, Na’ama Shapira ve Tom Yefet rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle