Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Sunshine Superman 2015 Belgesel Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.502 views

Sunshine Superman 2015 Belgesel Seyret

2014 ABD ve Norveç ortak yapımı 400.000 dolarlık bütçe ile beyaz perdeye yansıtılmış olan Sunshine Superman belgesel filmi ile yeniden karşınızdayız. Cecilie Bull, Marah Strauch ve John Long’un başrollerini paylaştıkları Sunshine Superman belgesel filmi Marah Strauch tarafından senaryosu yazılıp yönetilmiştir. Marah Strauch’un çekmiş olduğu ilk uzun metrajlı belgesel filmi olan Sunshine Superman belgesel filminin yapımcılığını Eric Bruggemann ve Marah Strauch üstlenmektedir.

4 Eylül 2014 tarihinde Toronto Film Festivalinde galası yapılmış olan ayrıca New York, Palm Springs ve Cleveland film festivalinde gösterilmiş olan Sunshine Superman belgesel filminin konusu ise, Base Jumping hareketinin babası olan Carl Boenish’in son zamanlardaki en tehlikeli ve muhteşem atlayışları Sunshine Superman belgesel filminde konu edilmiştir.

8,9 IMDb puanına sahip olan Sunshine Superman belgesel filminin oyuncu kadrosunda ise Marah Strauch (Jean Boenish), Cecilie Bull, John Long, John B. Macaulay, Eric Mofford ve Paul Duchesne yer almaktadır. 22 mayıs 2015 tarihinde ABD’nde vizyona girmesi beklenilen 1 saat 40 dakikalık Sunshine Superman belgesel filmini bizleri takip eden sinema severlerin beğenisine sunmaktayız.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi