Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Tag Und Nacht İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

4.343 views

Tag Und Nacht İzle

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, 2011 New York Uluslararası Film Festivali’ne katılıp, bu etkinlikten En İyi Kadın Oyuncu Ödülü ile ayrılmış olan Tag Und Nacht adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2010 Avusturya yapımı olan Tag Und Nacht adlı eser, daha sonraki süreç içerisinde birçok festivale katılıp ödül sayısını 2’ye yükseltmiştir. Dram türündeki yapımın, yönetmenliğini “Es War Einmal”, “Vollgas” ve “42 Plus” filmlerinden tanıdığımız Avusturyalı sinemacı Sabine Derflilinger üstlenmiştir. Senaryosu Eva Testor ve Sabine Derfilinger ikilisi tarafından kaleme alınan Tag Und Nacht, eğitimlerini yarıda bırakarak dolaylı yollardan para kazanmaya başlayan Lea ve Hanna adlı iki genç kızın yaşam öyküsü konu ediniyor. Bu kısa özet faslından sonra şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılığını Nina Kusturica ve Eva Testor ikilisinin üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini Gilbert Handler ve Petra Zöpnek ikilisi ele almıştır. 1 saat 41 dakika süresi olan Tag Und Nacht adlı eserin, IMDb puanıo ise 5,8’dir. Başarılı yönetmen Sabine Derfilinger’in oyuncu seçimleri şu isimler Anna Rot (Lea), Magdelena Kronschlager (Hanna), Philipp Hochmair (Mario), Martina Spitzer (Sissi), Adrian Topol (Harald), Manuel Rubey (Claus) ve Ana Stefanovic (Nada) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri