Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Tahlisiye Sandalı – Yaşamak İstiyoruz – Lifeboat İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

555 views

Tahlisiye Sandalı – Yaşamak İstiyoruz – Lifeboat İzle

Başrolerinde Tallulah Bankhead ve John Hodiak’ın oynamış olduğu Tahlisiye Sandalı-Yaşamak İstiyoruz izle adlı filmin, yönetmenliğini “Zevk Bahçesi”, “Şampanya”, “Juno ve Paycock”, “Murder!”, “Mary”, “39 Basamak”, “Yabancı Muhabir”, “Bay ve Bayan Smith”, “Sahne Korkusu”, “Cinayet Var”, “Arka Pencere”, “Lekeli Adam”, “Ölüm Korkusu”, “Gizli Teşkilat”, “Sapık”, “Kuşlar” ve “Aile Oyunu” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Alfred Hitchcock üstlenmiştir. Senaryosu Jo Swerling tarafından ele alınan Lifeboat, John Steinbeck’in kısa bir öyküsünden uyarlanmıştır. 1 saat 37 dakika süresi olan savaş ve gerilim türündeki Tahlisiye Sandalı – Yaşamak İstiyoruz adlı film, 2. Dünya Savaşı sırasında, Nazi askerleri tarafından batırılan gemiden sağ olarak kurtulmayı başaran 8 farklı karakterin, engin denizlerde hayatta kalmak için yapmış mücadele ele alınmaktadır.

1944 ABD yapımı olan Lifeboat adlı film, o dönem birçok etkinlikte boy gösterip 2 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 1.590.000 dolar olan Tahlisiye Sandalı – Yaşamak İstiyoruz adlı filmin, yapımcılık görevini Kenneth Macgowan ve Alfred Hitchcock üstlenmiş, müziklerini ise Hugo Friedhofer ele almıştır. IMDb’si 7,8 olan Lifeboat adlı kült filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Tallulah Bankhead (Connie Porter), William Bendix (Gus Smith), Walter Slezak (Willi), Mary Anderson (Alice MacKenzie), John Hodiak (John Kovac), Henry Hull (Charles J. Rittenhouse), Heather Angel (Mrs. Higley), Hume Cronyn (Stanley Garrett) ve Canada Lee (Joe Spencer) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle