Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Takım 2015 Filmi Full Online İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

901 views

Takım 2015 Filmi Full Online İzle

Türk sinemasına yıllarına veren Sami Güçlü’nün senaryosunu yazıp ve yönetmiş olduğu Takım 2015 izle adlı film, nihayet ülkemizde vizyona 23 Ekim 2015’te girecektir. 2011 yapımı olan aksiyon, dram ve gerilim türündeki Takım adlı film, Atina seyahati öncesi hava alanından uçağa binerlerken bir saldırı vesilesi ile tanışan Lena Ve Kemal’in dokunaklı aşk hikayesi konu edinip, bizlere sunuluyor. Bu kısacık özetimizden sonra şimdi de diğer detaylara değinelim.

Yapımcılık görevini de Sami Güçlü’nün üstlenmiş olduğu eserin, harika müziklerini ise Cahit Berkay ele alıp bestelemiştir. Usta yönetmenimizin oyuncu seçimleri şu isimler Sinan Albayrak, Arif Bilişki, Tardu Flordun, Salih Güney, Berke Hürcan, Mete Horozoğlu, İlker İnanoğlu, Çağdaş Karasu, İlker Kurt, Katherina Moutsatsou, Alev Oraloğlu, Uğur Pektaş, Perihan Savaş, Cihan Toraman ve Gürkan Tavukçuoğlu olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle