Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Tatlı Hayat – La Dolce Vita 1960 Türkçe İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.082 views

Tatlı Hayat – La Dolce Vita 1960 Türkçe İzle

Başrollerinde Anita Ekberg ve Marcello Mastroianni’nin oynamış olduğu Tatlı Hayat 1960 hd izle adlı kült filmin, yönetmenliğini “Varyete Işıkları”, “Beyaz Şeyh”, “Aylaklar”, “Sonsuz Sokaklar”, “Kalpazanlar Çetesi”, “Cabiria’nın Geceleri”, “Sekiz Buçuk”, “Ruhların Giulietta’sı”, “Satyricon”, “Roma’da Aşk Başka”, “Amarcord”, “Kazanova”, “Orkestra Provası”, “Ve Gemi Gidiyor”, “Ginger ve Fred”, “Intervista” ve “Ay’ın Sesi” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Federico Fellini üstlenmiştir. Senaryosu Ennio Flaiano, Federico Fellini, Tullio Pinelli ve Brunello Rondi dörtlüsü tarafından ele alınan La Dolce Vita, sosyete haberlerini yapması için çalıştığı gazete tarafından Roma’da görevlendirilip, zamanla kendi benliğini yok eden Marcelo Rubini adlı gazetecinin yaşadıklarını konu edinmektedir.

1960 İtalya ve Fransa ortak yapımı olan Tatlı Hayat adlı film, o dönem birçok etkinlikte yer alıp 1 oskar heykelciği başta olmak üzere toplamda 11 değerli ödül elde etmiştir. 2 saat 54 dakika süresi olan dram ve komedi türündeki Tatlı Hayat adlı filmin, yapımcılık görevini Giuseppe Amato ve Angelo Rizzoli üstlenmiş, müziklerini ise Nino Rota ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 8,1 olan Tatlı Hayat adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Marcello Mastroianni (Marcello Rubini), Anita Ekberg (Sylvia), Anouk Aimee (Maddalena), Yvonne Furneaux (Emma), Magali Noel (Fanny), Alain Cuny (Steiner) ve Lex Barker (Robert) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle